Káva co vás dostane do kondiceUžasné výsledky

Fitness Servis

Fitness servis

Poskytneme vám pozáruční i preventivní servis, dodáme poptávané náhradní díly, vaše stroje od vás také vykoupíme. S tím vším vám umíme pomoci. 

Profesionální přístup ke všem našim klientům a kvalitní služby jsou základem úspěchu. Našich klientů si vážíme a nabízené služby odvádíme v maximální možné kvalitě. K našim klientům patří posilovny, fitness centra i lidé, kteří dávají přednost provozování fitness v prostředí domova. S námi získáte jistotu v jakékoli situaci. Vaše posilovna či wellness bude klientům k dispozici v perfektním stavu, nebudou se muset dívat na nefungující stroje ani se bát úrazu.


Objednat servis u mě

Potřebujete doma nebo ve svém fitness centru opravit svůj běžecký pás, eliptický trenažer,rotoped, posilovací věž, Vacu stroj atd. Tak zde je možné objednat...

Servis na dílně

Potřebujete doma nebo ve svém fitness centru opravit svůj běžecký pás, eliptický trenažer,rotoped, posilovací věž, Vacu stroj atd. A nehodí se vám aby jsme k vám přijeli a...


Servis na dobírku

Potřebujete doma nebo ve svém fitness centru opravit svůj běžecký pás, eliptický trenažer,rotoped, posilovací věž, Vacu stroj atd. A nehodí se vám aby jsme k vám přijeli a...

  • Pravidelný servis - O stroje je třeba průběžně pečovat. Jejich odolnost a životnost tím vzrůstá. Pravidelný servis fitness strojů je naprostou nezbytností pro všechna fitness centra, posilovny a další centra, která se specializují na posilování, klienti jsou pak při jejich používání v bezpečí. Zanedbané posilovací stroje totiž dokáží způsobit úrazy, které by znamenaly nejen finanční náklady spojené s odškodněním, ale poznamenaly by i pověst vašeho podnikání. Kvalitní fitness musí mít dostatek moderních a rozmanitých strojů. Nikdo nechce čekat na volné místo, navíc čím více strojů, tím více klientů.
  • Repasované posilovací stroje - Nejlepší kvalitu získáte právě u nás. Jestliže řešíte co se strojem, který je rozbitý, nemusíte dělat nic víc, než si ho od nás nechat za hotové peníze vykoupit. Kontaktujte nás v každém případě, naše služby jsou komplexní, dá se s námi domluvit takřka na čemkoli. Jsme vám samozřejmě k dispozici i na Praze-západ.
  • Repasování na dobírku - Na stroj vám zařídíme přepravce, který stroj doveze k nám na dílnu, kde stroj velice pečlivě opravíme a vše ostatní i z repasujeme.
  • Repasování na provozovně - repasování fitness stroje u vás na provozovně není úplně to správné řešení. Doporučujeme raději repasování na dílně.
  • Náhradní díly - Jestliže shání nějaký náhradní díl, seženeme ho.

Ušetřete si starosti s hledáním spolehlivého spojence, který vám pomůže zajistit bezproblémový chod vaší posilovny, fitness centra nebo wellness.
vše naleznete na www.fitnessservis.cz

roller-skates-381216_1920 

 

© Best elektro.eu